Historie a současnost

Vznik Motoclubu Hranice se datuje k 1. lednu roku 1999, kdy se skupina motocyklových nadšenců, v čele s bratranci Machýlovými, rozhodla založit organizovaný spolek, jehož cílem bylo sdružování lidí se zájmem o motocykly a cestování na nich.

Znakem motoclubu byl zvolen klokan, jako symbol touhy poznávat nová vzdálená místa. Od této doby pořádá motoclub pravidelné každoroční jarní a podzimní vyjížďky, určené pro všechny motorkáře bez rozdílů typů a kubatur. Potěšujícím a pro nás motivujícím je každoroční nárůst účasti těchto motocyklových nadšenců.

V současné době  má motoclub přes 10 stálých členů. Toto členství je založeno na dlouhodobých kamarádských vztazích, ochotou cestovat, pořádat společné akce a podílet se na finančních nákladech s klubem souvisejících.    V letošním roce plánujeme opět tradiční vyjížďky a nebude chybět cesta na motocyklech do zahraničí. S rozšiřováním aktivit klubu by se měla do budoucna členská základna rozšířit o několik dalších členů, kterými se můžete stát i vy...